Tümdef
Üyeler
MEDGENETİCS

MEDGENETİCS

Kemalpaşa OSB Mah. 604 Sk. No:4 Kemalpaşa / İzmir / Türkiye

MEDGenetics olarak; 2018 yılında, sektörel teknolojik gelişmelerin ışığında, bilimsel çalışmalarda daha önce elde edilenlerin çok daha üzerinde biyoteknolojik ürünleri piyasaya sürmek hedefiyle kurulduk. Hikayemize başladığımız ilk günden beri, alanında uzman kadromuz, yenilikçi yaklaşımlarımız, Ar-Ge yatırımlarımız ve öncü projelerimizle sağlık sektöründeki birçok paydaşımızın çözüm ortağı oluyoruz. Moleküler Biyoloji ve Biyoteknik – Biyomedikal alanlarında yaptığımız yatırımlarla iç ve dış piyasada sektörün ihtiyacı olan bütünsel ve yenilikçi çözümleri sunmaya emin adımlarla devam ediyoruz.

Ulusal ve uluslararası platformlarda gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmalar sayesinde, global çapta birçok firmanın Türkiye partneri tercihi olduk. Partnerliklerimiz ve sürdürülebilirlik esaslı çalışmalarımız sayesinde medikal cihaz, diagnostik ve laboratuvar ürünlerinde %90 ihracat oranıyla ülke ekonomimize katkı sağlıyoruz. Bu çalışmalar sonucunda Medikal İhracat alanında 2021 ve 2022 yıllarında iki yıl üst üste Türkiye’nin İhracat Dördüncüsü ödülüne sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

ISO 13485:2016 sertifikamız ile biyoteknoloji ve moleküler biyoloji alanlarında, Türkiye’de stratejik roller üstlenerek bu konularda ciddi adımlara ve çalışmalara imza atmayı sürdürüyoruz. Bu rolün bir görev olduğu bilinciyle, farklı iş kollarında da gelişmeyi hedefleyerek, VonderCARE, VonderLAB,
VonderMED, VonderGEN ve VonderBIO markalarımızla sektörün her noktasında adımızdan söz ettiriyoruz.

TÜMDEF Akademi

Tıbbi Cihaz sektör temsilcilerimizin her alanda bilgilendirilmesi ve güncel bilgilere erişimini kolaylaştırmak amacıyla TÜMDEF Akademi, kapılarını açtı!

DETAYLI BİLGİ