Tümdef
Üyeler
Abdullah Sayın Medikal ve Kimyevi Ürünler Ticaret

Abdullah Sayın Medikal ve Kimyevi Ürünler Ticaret

Atatürk Mahallesi 63/5. Sk. No:4 35390 Buca / İzmir

Abdullah Sayın Medikal Medikal, 25 yılı aşkın tecrübenin katkısıyla elektronik ve biyomedikal mühendisi Abdullah Sayın tarafından Medikal ve Kimyevi ürünler satmak üzerine kurulmuştur.

Çevre ve müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyerek, toplum sağlığını ve yararını önemseyen şirketimiz; ürünleri ve profesyonel hizmetleri ile ideal çözüm ortağı olarak müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkarmış, ekolojik sağlıklı ve güvenilir ürünleri tüketime sunmuştur.

Günümüzde özellikle sağlık sektöründe ambulanslar, ameliyathaneler, yoğun bakım odaları gibi hijyenik ve steril olarak kalması gereken birçok ortamın, insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeden düzenli bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Bu noktada sisleyerek dezenfekte etme önem kazanmıştır. Firmamız, Güney Kore teknolojisiyle üretilen Vectorfog sisleme cihazının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Vectorfog sisleme cihazı rakiplerine oranla hem daha güçlü hem de çok daha ekonomiktir.

Şirketimiz aynı zamanda Belkim Kimya fabrikasının Ege Bölge bayisidir. Belkim kimya birçok farklı alanda kullanıma yönelik hijyen ürünleri üreten sektöründe lider kuruluşlardan biridir. Gıda ve içecek hijyen ürünleri, genel hijyen ürünleri, kişisel hijyen ürünleri, çiftlik hijyen ürünleri, bunların en başında gelen kullanım alanlarıdır.

Ayrıca Abdullah Sayın Medikal Medikal olarak Bislife marka insan kaynaklı kemik greftlerinin ege bölge bayisiyiz. Özellikle diş hekimliği alanında kullanılan, geri kazanım işlemi Avrupa direktiflerine göre uygulanan, içinde kemik morfojenik protein (BMP) ve büyüme faktörleri bulunan bu ürünü tedarik ederek sağlık sektörünün hizmetine sunmaktayız.

TÜMDEF Akademi

Tıbbi Cihaz sektör temsilcilerimizin her alanda bilgilendirilmesi ve güncel bilgilere erişimini kolaylaştırmak amacıyla TÜMDEF Akademi, kapılarını açtı!

DETAYLI BİLGİ