Tümdef
Haberler

TİTCK - Elektronik Başvuru ve Süreç Yönetim Sistemi'ne (EBS-ESY) Çift Faktörlü Doğrulama Metodu İle giriş yapılması hk

Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından Elektronik Başvuru ve Süreç Yönetim Sistemi’ne (EBS-ESY) Çift Faktörlü Doğrulama Metodu İle Giriş Yapılması Hakkında duyuru yayımlanmıştır.

https://www.titck.gov.tr/duyuru/elektronik-basvuru-ve-surec-yonetim-sistemi-ne-ebs-esy-cift-faktorlu- dogrulama-metodu-ile-giris-yapilmasi-hakkinda-26042024112054

Duyuru;

Kurumumuz bünyesinde bilgi güvenliği gereği alınan karar doğrultusunda Elektronik Başvuru ve Süreç Yönetim Sistemi’ne (EBS-ESY) giriş yapılırken çift faktörlü doğrulama metoduna geçiş yapılacaktır. Sisteme giriş
yapılabilmesi için Kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin doğru girilmesi sonrasında hesabınıza bağlı mail adresinize aktivasyon kodu gönderilecektir. Aktivasyon kodunun sisteme girilmesi sonrasında hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Firmalarınızın firma yetkili kullanıcı hesabı ile Elektronik Başvuru ve Süreç Yönetim Sistemi’ne (EBS-ESY) giriş yapılarak “Kullanıcı İşlemleri” menüsü altında yer alan “Kullanıcı Listesi” sekmesi seçilerek firmanıza ait her bir
kullanıcıya ait Detay butonu aracılığıyla ulaşabileceğiniz sayfadaki “Telefon No” ve “E-Posta” başlıklarına güncel ve doğru veri girişi yapılarak Güncelle butonuna tıklanarak verilerin güncellenmesi gerekmektedir.

Bu işlem, Kurumumuz tarafından gönderilecek aktivasyon kodunun alınabilmesi ve Elektronik Başvuru ve Süreç Yönetim Sistemi’ne (EBS-ESY) sorunsuz giriş yapabilmesi bakımından önem arz etmektedir.

NOT: Elektronik Başvuru ve Süreç Yönetim Sistemi’ne (EBS-ESY) giriş işlemi 02.05.2024 tarihi itibariyle aktivasyon kodu ile yapılacaktır.

 

TÜMDEF Akademi

Tıbbi Cihaz sektör temsilcilerimizin her alanda bilgilendirilmesi ve güncel bilgilere erişimini kolaylaştırmak amacıyla TÜMDEF Akademi, kapılarını açtı!

DETAYLI BİLGİ